ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

گت بلاگز اخبار حوادث نمی‌خواستم همسرم را بکشم، هدفم تنبیه بود

پیرمردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده هنگامی که در جایگاه متهم قرار گرفت، مدعی شد قصد آرام‌کردن درد همسرش را داشت و نمی‌خواست او را بکشد.

نمی خواستم همسرم را بکشم، هدفم تنبیه بود

عبارات مهم : فرزند

پیرمردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده هنگامی که در جایگاه متهم قرار گرفت، مدعی شد قصد آرام کردن درد همسرش را داشت و نمی خواست او را بکشد.

به گزارش شرق، یک سال قبل مأموران پلیس باخبر شدند زنی ٦٥ساله به نام اقدس به نحوه مشکوکی در منزل اش جانش را از دست داده هست. زمانی که پلیس به محل رفت متوجه شد این زن آثار جراحاتی روی بدنش دارد. به دستور بازپرس جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد تا تحقیقاتی راجع به علت مهم فوت انجام شود. چند روز بعد پزشکی قانونی اعلام کرد علت فوت سوختگی درجه سه و ضربه ای بوده که بر بدن زن وارد شده است هست.

وقتی شوهر اقدس مورد بازجویی قرار گرفت، مدعی شد او باعث سوختگی همسرش شده است ولی قصدی جهت کشتن او نداشته هست. این مرد که مراد نام دارد، گفت: قبل از ازدواج با اقدس، با زنی دیگر ازدواج کرده بودم، ولی هشت سال بعد او از من جدا شد و رفت من همسر و فرزند نداشتم. هنگامی که با اقدس ازدواج کردم او بیمار بود پیش پزشکان زیادی رفتیم و توانستیم فرزند دار شویم. او برایم یک پسر به دنیا آورد. من بازنشسته راه آهن بودم و با حقوق بازنشستگی زندگی می کردم.

نمی‌خواستم همسرم را بکشم، هدفم تنبیه بود

زنم پول بیشتری می خواست و هنگامی که فرزند به مدرسه رفت هزینه های ما زیاد شد چون پسرم می گفت مدرسه دولتی خوب نیست و می خواست به مدرسه غیرانتفاعی برود به همین خاطر یک ترازو خریدم و به سمت شاه عبدالعظیم رفتم. آنجا زائران را وزن می کردم و پول می گرفتم با آن پول هزینه تحصیل پسرم را می دادم. گاهی همسرم از جیبم پول برمی داشت و می گفت جهت پسرمان می خواهد بعد می فهمیدم که دروغ می گوید.

سر این پرسشها خیلی با هم بحث می کردیم تا اینکه روز اتفاق پسرم از من ٨٠٠ هزار تومان جهت مدرسه اش پول خواست من هم آن پول را به پسرم دادم بعد پسرم گفت که پول در جایی که من گذاشته ام، نیست و فقط نخی که دور پول ها پیچیده شده است بود، هست، فهمیدم زنم برداشته. سراغش رفتم و با او دعوا کردم با چوب ضربه ای به پایش زدم و گفتم ببین پادرد چقدر بد است من با پادرد سر کار می روم و تو در منزل هستی.

پیرمردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده هنگامی که در جایگاه متهم قرار گرفت، مدعی شد قصد آرام‌کردن درد همسرش را داشت و نمی‌خواست او را بکشد.

متهم گفت: زنم بیمار دیالیزی بود خیلی اذیت شد و گریه کرد دلم برایش سوخت او را به حمام بردم تا پایش را زیر دوش آب گرم مالش دهم. او را در وان گذاشتم و آب را باز کردم یک دفعه جیغ کشید که سوختم تا شیر آب را ببندم چند دقیقه طول کشید هنگامی که او را از زیر آب بیرون آوردم تنش سوخته بود خواستم همسرم را دکتر ببرم قبول نکرد و گفت آبرویمان جلوی همسایه ها می رود. چندروزی در منزل بودم یک روز گفت حالش خوب شده است و از من خواست سر کار بروم هنگامی که به محل کار رسیدم پسرم تماس گرفت و گفت حال مادرش بد شده. هنگامی که رسیدم دیدم زنم نفس نمی کشد.

با آخر تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده جهت پیگیری به شعبه ٨ دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد. اولیای دم که چهار فرزند مقتول از همسر اولش و پدرش بودند، اعلام کردند درخواست قصاص دارند ولی پسر یکسان مقتول و متهم در جلسه حضور نداشت ضمن اینکه قیمی هم جهت او تعیین نشده بود.

بعد از اینکه کیفرخواست خوانده شد، اولیای دم در جایگاه حاضر شدند و درخواست قصاص کردند. سپس متهم در جایگاه ایستاد. او گفت: من قصدم کشتن زنم نبود، اولیای دم هم این را می دانند. می خواستم او را تنبیه کنم.

نمی‌خواستم همسرم را بکشم، هدفم تنبیه بود

او گفت: من یک پسر دارم که همه زندگی ام هست. او را به بهزیستی سپرده اند از اقوامش کسی حاضر به نگهداری از پسرم نشده. درخواست دارم اولیای دم منزل ام که تنها دارایی من هست، بگیرند و رضایت دهند تا پیش پسرم باشم. اگر هم گذشت نمی کنند، بگذارند من چند روز قبل از اعدام پیش پسرم زندگی کنم او خیلی تنهاست.

با توجه به اینکه پسر مقتول در دادگاه نبود و قیمی هم جهت او تعیین نشده بود، ادامه پیگیری به پرونده به بعد موکول شد.

پیرمردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده هنگامی که در جایگاه متهم قرار گرفت، مدعی شد قصد آرام‌کردن درد همسرش را داشت و نمی‌خواست او را بکشد.

واژه های کلیدی: فرزند | مدرسه | ازدواج | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs