ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احتمال کناره‌گیری «قالیباف» و «رئیسی» به‌نفع یکدیگر وجود دارد

یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه بین دو کاندیدای مورد حمایت این فراکسیون وفاق، همدلی و تعامل وجود دارد، گفت که حضور توأمان قالیباف و

احتمال کناره‌گیری «قالیباف» و «رئیسی» به‌نفع یکدیگر وجود دارد

احتمال کناره گیری «قالیباف» و «رئیسی» به نفع یکدیگر وجود دارد

عبارات مهم : قالیباف

یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی با تاکید بر اینکه بین دو کاندیدای مورد حمایت این فراکسیون وفاق، همدلی و تعامل وجود دارد، گفت که حضور توأمان قالیباف و رئیسی در انتخابات منوط به روزهای نهایی تبلیغات است و هر احتمالی همچون کناره گیری یکی به نفع دیگری وجود دارد.

عباس گودرزی در گفت وگو با ایسنا، در آینده نگری از چگونگی حضور قالیباف و رئیسی در انتخابات گفت: همه چیز بستگی به روزهای نهایی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دارد و هر احتمالی همچون کناره گیری یکی از کاندیداها به نفع دیگری ممکن هست. این احتمال که هردو نیز خود را در معرض رأی مردم بگذارند نیز دور از ذهن نیست.

احتمال کناره‌گیری «قالیباف» و «رئیسی» به‌نفع یکدیگر وجود دارد

وی در عین حال گفت که قالیباف و رئیسی فعالیت های انتخاباتی ارزش را با وفاق، همدلی و تعامل و هماهنگی با یکدیگر انجام می دهند و هر دو تا روزهای آخر فعالیت می کنند ولی اینکه در روزهای نهایی چطور تصمیم گیری کنند معلوم نیست و بستگی به شرایط دارد.

این عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی راجع به نحوه ورود این فراکسیون به انتخابات گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی از دو کاندیدای مورد حمایت جمنا یعنی قالیباف و رئیسی حمایت می کند و در عین حال اعضای فراکسیون بنابر نقطه نظرات و گرایش های خود به کاندیداهای مورد نظرشان کمک های مورد نیاز را می دهند.

واژه های کلیدی: قالیباف | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs