ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که صحبت‌های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی سند نیست.

بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

تاج: بیانات دبیرکل AFC جهت مان سند نیست

عبارات مهم : فوتبال

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید که صحبت های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم های ایرانی از عربستانی سند نیست.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بعد از صحبت های ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا راجع به ابقای تبصره بازی در زمین بی طرف، بسیاری از رسانه ها پرسش های عمومی فوتبالدوستان ایرانی را مطرح کردند. راجع به همه این پرسشها و پرسش های مطرح شده، مهدی تاج، مدیر فدراسیون فوتبال پاسخ داده است:

بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

بعد از جلسه کمیته اجرایی، آقای کفاشیان گفتند رأی به سود ما بوده، ولی حالا صحبت دبیرکل چیز دیگری است؟

آقای کفاشیان کاملاً درست می گوید. در مصوبه کمیته اجرایی و کمیته مسابقه های هیچ استثنایی وجود نداشت. اگر قرار بود روال سابق باشد و راجع به ما تصمیم گیری نشود، جهت چه مانند کشورهای قطر، امارات و عربستان به ما وقت صحبت دادند و وقت رأی گیری، نمایندگان ما را هم مانند این سه کشور از سالن خارج کردند؟ حقیقت جلسه کمیته مسابقه های در ژاپن و جلسه هیئت رئیسه در تایلند مثل روز روشن هست. در جلسه کمیته اجرایی حتی آقای اینفانتینو به صراحت اعلام کرد راه سیاست از فوتبال جداست.

نقشه راه شما چیست؟

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که صحبت‌های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی سند نیست.

اظهارنظر آقای دبیرکل جهت ما سند نیست. سند ما، اتفاقات قانونی کمیته مسابقه های و کمیته اجرایی هست. اگر ابلاغیه همین چیزی باشد که آقای دبیرکل گفت، ابتدا استنباط تمام اعضای کمیته مسابقه های و کمیته اجرایی را می خواهیم و سپس با مدیران AFC مذاکره می کنیم، چون حق کاملاً با ماست.

و اگر به نتیجه نرسیدید، از مسابقه های کنار می کشید؟

خیر. ما از ابتدا روی ریل قانون حرکت کردیم و از این به بعد هم ماجرا را از کانال قانونی دنبال می کنیم. جهت آنکه حق مان را بگیریم هم فیفا را داریم و هم CAS را.

پس تا ابلاغ تصمیمی نمی گیرید؟

بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

خیر. جلسه فردا با نمایندگان کشور عزیزمان ایران هم جهت هماهنگی هست، نه اتخاذ تصمیم. از رسانه های محترم هم می خواهم در کنار ما باشند، چون این موضوع، یک پروژه بزرگ ملی است و ما باید کنار هم باشیم نه رودرروی هم. رسانه ها به ما اعتماد داشته باشند. آنچه ما راجع به رأی گیری کمیته مسابقه های گفتیم عین واقعیت و تمام چیزی بود که اتفاق افتاده بود. این بافته ذهن کسی نبود که الان از بیان آن واهمه داشته باشیم. بعد از رأی گیری ژاپن همه اعضای کمیته مسابقه های به ما تبریک گفتند و این مصوبه را به نفع فوتبال کل قاره دانستند.

حالا اگر تصمیم این است که تحت فشار عربستان این حق ما نادیده گرفته شود، راه هایی است که از طریق آن به حق مان برسیم. الان فقط بحث دو میزبانی از دو تیم عربستانی نیست. بحث عدالت هست. ما می خواهیم عین مصوبه کمیته مسابقه های و کمیته اجرایی پیاده شود. من باز هم از رسانه ها می خواهم که کنار ما باشند تا این پروژه ملی را پیش ببریم. از ابتدای این راه همه نهادها از وزارت امور خارجه تا نهادهای دیگر کنار ما بودند و حالا هم همه باید کنار هم باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که صحبت‌های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی سند نیست.

من حرفم را تکرار می کنم. اگر رأی به ضررمان بود ما در همان ژاپن می گفتیم روال سابق هست، ولی هنگامی که رویه عوض کردن کرد و رأی به سود ما بود باید کنار هم باشیم و حق مان را بگیریم.

واژه های کلیدی: فوتبال | مسابقه | رسانه ها | فدراسیون فوتبال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs