ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم ، منصوریان

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش به دنبال چند بازیکن است که از جمع آنها سه بازیکن در تیم ملی جوانان توپ می‌زنند.

زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم ، منصوریان

منصوریان: زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم

عبارات مهم : العین

سرمربی استقلال می گوید تیمش به دنبال چند بازیکن است که از جمع آنها سه بازیکن در تیم ملی جوانان توپ می زنند.

به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان بعد از جلسه اش با سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال گفت: جلسه ما راجع به جذب بازیکن جهت فصل بعد بود. نشست کاملی را برگزار کردیم هرچند که سه ماه پیش هم جلسه ای با این مضمون داشتیم چون به این روزها فکر می کردیم. بخشی از بازیکنان مد نظر ما جوانانی هستند که در تیم پیروانی هم بازی کردند و سه چهار بازیکن ستاره در حد بین المللی را هم در نظر داریم که جذب کنیم.

زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم ، منصوریان

او افزود: ان شاءالله جپارف و چشمی هم به جمع ما اضافه می شوند و پنج شنبه هم یک بازیکن را رسما جذب می کنیم. از طرفی در تلاشیم تا ستون تیممان و شاکله سال قبل را حفظ کنیم و به همین علت به دنبال حفظ ابراهیمی و کاوه رضایی هستیم. همه تلاش ما بر این است که بتوانیم تیمی بسازیم که از همان هفته اول استقلال مد نظر هواداران باشد.

سرمربی استقلال راجع به گمانه زنی رسانه ها راجع به بازیکنان جذب شده است یا در آستانه جذب این تیم هم گفت: باید اجازه دهیم گمانه زنی ها وجود داشته باشند. ما با اکثر بازیکنانی که می خواهیم، صحبت کرده ایم. فقط بخش منابع مالی باقی مانده است که در اختیار کلوب است.

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش به دنبال چند بازیکن است که از جمع آنها سه بازیکن در تیم ملی جوانان توپ می‌زنند.

سرمربی استقلال راجع به بازیکنان خروجی تیمش گفت: هرکس را جذب کنیم به همان اندازه خروجی خواهیم داشت.

او در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به بحث ممنوعیت جذب بازیکن خارجی جهت استقلال چیست، گفت: ما در فیفا مشکلی نداریم و پنجره نقل و انتقالاتی هم برایمان باز هست. آقای افتخاری بدهی های مربوطه را پرداخت کرد. حدود ۵ میلیارد جهت خارجی های مان دادیم و الان هم تنها پروپئیچ پرنده اش باقی مانده که من فصل گذشته خواهان حضور او در تمرینات شدم ولی به خارج رفت و شکایت کرد. با کمک یکی از وکلا در تلاش هستیم تا در این زمینه به مسئله نخوریم. در کل ما تابع قوانین فیفا و فدراسیون فوتبال هستیم.

منصوریان راجع به بحث اجبار اضافه شدن یک مربی خارجی به کادرفنی تیمش گفت: بایدی وجود ندارد. من با مدیرعامل در این زمینه به صورت منطقی صحبت کرده ام. به هرحال جونز مربی بدنساز قبلی ما به علت پرسشها خانوادگی از جمع ما جدا شد و ما یک بدنساز مورد نیاز داریم. ما با جدایی جونز، متد خودمان را رفتیم خوب هم پیش رفتیم جز بازی با العین که فضایش متفاوت بود.

زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم ، منصوریان

در کل با میک مک درمورت دستیار کی روش صحبت کرده ایم و او قرار است به عنوان بدنساز و دستیار به تیم ما اضافه شود. او دوستی صمیمانه ای با من و خرمگاه دارد. من با فضاسازی، دستیار یا بازیکن نمی گیرم. به کادرم اعتقاد دارم. ۴چهار سال است که این کادر در لیگ کار می کنند و در تیم ملی امید هم بودند. از افتخاری هم بابت لطفش در این زمینه ممنون هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در نامه ای که شب گذشته منتشر کرد، مدیران قبلی استقلال را نقد کرده، گفت: شما نامه را نخواندید. من راجع به مدیران قبلی صحبتی نکردم. من نوشته بودم که آسیب چیزی بوده که در سال های قبل هم به مدیران قبلی آسیب زده هست. متاسفانه این آسیب به همه مدیران مثل شمشیر آسیب زده هست. علت نمی شود به خاطر استقلالی بودن عده ای به تیم لطمه بزنند. ما هوادارمان را کسانی می دانیم که در نیم فصل تیم ما را به بازی ها برگرداندند.

سرمربی استقلال می‌گوید تیمش به دنبال چند بازیکن است که از جمع آنها سه بازیکن در تیم ملی جوانان توپ می‌زنند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا بابت اتفاقات رخ داده تحت فشار هست، عنوان کرد: من فکر می کنم که باید از اتفاق العین درس بگیریم. آن بازی پیامد منفی و مثبت با هم داشت. ما در آن بازی از لحاظ معنوی خیلی ضربه خوردیم. فشار زیادی را تحمل کردم و در منزل نشستم و فکر کردم ولی الان آماده یک مبارزه بزرگ هستم. جهت ۲۰ سال از بازی با العین درس گرفتم. بعد از بازی با سپاهان یک قدم محکم برداشتم و بعد از بازی با العین یک میلیون قدم بر می دارم. من می دانستم که این شرایط است و به استقلال آمدم. ان شاءالله قدم هایم را محکم تر برمی دارم.

سرمربی استقلال در آخر و در تصویر العمل به سوالی راجع به بیانات اخیر حسن زمانی گفت: من زمانی را نمی شناسم. من فقط افتخاری را می شناسم. زمانی هم می تواند از صبح تا شب مصاحبه کند.

زمانی را نمی شناسم/ جهت ۲۰ سال از العین درس گرفتم ، منصوریان

واژه های کلیدی: العین | خارجی | سرمربی | بازیکن | استقلال | افتخاری | استقلال | بازیکنان | منصوریان | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs