ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آیا کی‌روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کارلوس کی روش امروز به همراه دن گاسپار، مربی دروازه بان های تیم ملی با حضور در دفتر محمدرضا ساکت،ساعتی با وی دیدار و گفت و گو کرد.در

آیا کی‌روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟

آیا کی روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟

عبارات مهم : فوتبال

سرمربی تیم ملی با سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کارلوس کی روش امروز به همراه دن گاسپار، مربی دروازه بان های تیم ملی با حضور در دفتر محمدرضا ساکت،ساعتی با وی دیدار و گفت و گو کرد.در این نشست، کارلوس کی روش،با تبریک گزینش محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال،به وی یک گلدان بونسای هدیه کرد و گفت:همه ما جهت موفقیت تلاش می کنیم و تلاش داریم عالی ترین ها را جهت فدراسیون فوتبال و تیم های ملی رقم بزنیم.هدف من از اهدا بونسای،توجه به نماد رشد،پیشرفت و بالندگی است.

آیا کی‌روش به ساکت، بونسای هدیه داد؟

سرمربی تیم ملی خاطرنشان کرد:تاثیرات حضور شما در شرکت تیم های ملی در ماههای اخیر روشن است و اتفاقات مثبتی که در مرکز تیم های ملی هم رخ داده،موید این زحمات و پرکاری هست. سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم ضمن تقدیر از حضور کی روش اظهار امیدواری کرد که روند آماده سازی تیم ملی فوتبال به عالی ترین شکل و با قدرت در ماههای منتهی به جام جهانی روسیه 2018 طی شود. در این نشست همچنین،سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی اطراف برنامه های آتی گفت و گو کردند.

واژه های کلیدی: فوتبال | محمدرضا | کارلوس کی روش | سرمربی تیم ملی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs