ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

از برنامه بازطراحی راکتور اراک عقب نیستیم / کمالوندی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی گفت: از برنامه بازطراحی رآکتور اراک نه تنها عقب نیستیم بلکه جلو هم هستیم.  کمالوندی: از برنامه بازطراحی راکتو..

ادامه مطلب

حضور 15 هوادار ایرانی در ورزشگاه ، حواشی دیدار پرسپولیس و لخویا

حدود پانزده هوادار ایرانی جهت تماشای دیدار پرسپولیس و لخویا به ورزشگاه السد رفته اند. حواشی دیدار پرسپولیس و لخویا/حضور 15 هوادار ایرانی در ورزشگا..

ادامه مطلب

احتمال نامزدی دوباره پوتین جهت ریاست جمهوری

به گزارش ایسنا از روزنامه گازتا رو، چنین گزینه ای در حال حاضر در بلوک سیاسی دفتر ریاست جمهوری روسیه در حال بحث و بررسی است. احتمال نامزدی دوباره..

ادامه مطلب

وقتی ترامپ یادش رفت گوشی ترجمه را بگذارد

وقتی ترامپ یادش رفت گوشی ترجمه را بگذاردبر اساس یک ویدیوی انتشار یافته از مدیر جمهور آمریکا در جریان اجلاس گروه هفت، وی در حالی که وانمود می‌کند در حال گ..

ادامه مطلب

کابینه دولت دوازدهم جوان‌تر می‌شود/ در مورد خودم از تصمیم مدیر جمهور تبعیت می‌

مشاور رییس جمهوری با بیان این که اهداف دولت دوم آقای روحانی بالاتر از دولت یازدهم هست، گفت: انتظار مردم از ریاست جمهوری عوض کردن است و دولت بعد روحانی جوان ..

ادامه مطلب

‎خواستار حاکمیت فضای اعتدال ، میانه روی و عقلانیت در روابط میان کشورها هستیم / رییس جمهور‎

رییس جمهور در گفت وگوی تلفنی امیر قطر، با تاکید بر علاقه مندی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت گسترش مناسبات با ‏همه کشورهای دنیا بویژه همسایگان، تصریح کرد: زمین..

ادامه مطلب

مراجع احمدی نژاد را به حضور نمی پذیرفتند، وزرا و معاونانشان را که اصلا، ولی الا

آیت الله موسوی تبریزی اعتقاد است که علما و مراجع رابطه ی بسیار خوبی با روحانی نسبت به دولت های گذشته داشته اند. آیت الله موسوی تبریزی : ..

ادامه مطلب

راز دختری که بعد از 21 سال زنده شد

زن میانسال که بعد از 21 سال متوجه شده است دخترش زنده است و به دروغ مرگش را به او اعلام کرده‌اند، با مراجعه به دادسرا درخواست کرد آینده دخترش مشخص شود...

ادامه مطلب

بازتاب ممنوع الخروجی زهرا نعمتی در رسانه‌های خارجی

ممنوع الخروجی زهرا نعمتی، پرچمدار کشور عزیزمان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ در رسانه‌های معتبر ورزشی دنیا بازتاب گسترده‌ای داشت. بازتاب ممنوع الخروج..

ادامه مطلب

برنامه نامزدها براي پيشرفت ايران؟ هيچ !

مناظره نامزدهای رياست جمهوري با اين نشانه طراحي شده است اند كه نامزدها در بخش هاي متفاوت «برنامه» خود را براي تنوير افكار عمومي ارايه کرده و از پايگاه برنامه خو..

ادامه مطلب