ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

ماجرای ضرب و شتم معلم در یکی از روستاهای ارومیه

ماجرای ضرب و شتم یکی از معلمان مدرسه‌ای ابتدایی در روستای صومای‌برادوست ارومیه به اخذ تعهد کتبی از پدر خطاکار منجر شد! ماجرای ضرب و شتم معلم..

ادامه مطلب

محلول آب گریزکننده منسوجات تولید شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید محلول آب گریز کننده منسوجات با فناوری نانو شدند و آن را وارد بازار کردند.  محلول آب گریزکننده ..

ادامه مطلب

جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می‌توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم.  ..

ادامه مطلب

پیشنهاد رئال را رد کردم / پیرس

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، رابرت پیرس، یکی از عالی ترین بازیکنان فرانسوی تاریخ کلوب آرسنال به شمار می آید. پیرس: پیشنهاد رئال ر..

ادامه مطلب

به اتهامات آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران تردید داریم / سفیر روسیه در یمن

«ولادیمیر دیدوشکین» سفیر روسیه در یمن ضمن ابراز تردید نسبت به اتهامات اخیر آمریکا درخصوص ایرانی بودن موشک های بالستیک شلیک شده است به عربستان گفت: با..

ادامه مطلب

کلام در خدمت فضاست / کاملیا غزلی

کارگردان «من یه زنم صدامو می شنوی» با رد فمنیستی بودن این اثر نمایشی بیان کرد در این نمایش کلام در خدمت فضاسازی اثر قرار گرفته است. کاملیا ..

ادامه مطلب

۹۰ درصد فیلم‌های کودک اکران نمی‌شود ، سینمای تجاری آمریکا سراغ فیلمسازی جهت خانواده رفته است

کارگردان «بچگیتو فراموش نکن» اعتقاد است اوضاع سینمای کودک و نوجوان در کشور عزیزمان ایران به سامان نیست و ۹۰ درصد تولیدات این عرصه رنگ پرده سینما را نمی..

ادامه مطلب

بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که صحبت‌های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی سند نیست. تاج: بیانات دبیرکل AFC جهت ..

ادامه مطلب

از گزینش روحانی پشیمان نیستیم/ هشدار عارف راجع به تاثیر تورم قوانین در بروز فساد در کشور ، خاتمی

نایب مدیر مجلس ششم گفت: دانشگاهی پیشرفت می‌کند که برایش مشخص نکنند استادش که باشد و کدام دانشجو در آن تحصیل کند، دانشگاهی که نیروهای نظامی بخواهند د..

ادامه مطلب

اکران یک فیلم در مُرده‌ترین روزهای سینمای کودک

«سهیل موفق»، کارگردان فیلم «شکلاتی» که این روزها به نمایش درآمده، اعتقاد است به سینمای کودک بی‌توجهی عجیب و مبهم می‌شود.  اکران یک فیلم در مُ..

ادامه مطلب