ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

خرید و فروش دلار متوقف شد!

پیگیری قیمت دلار از سوی بعضی صرافی‌های سطح شهر گویای آن است که در موارد متعدد صرافی‌ها به علت آنچه کمبود ارز اعلام شده، از فروش انواع ارز خودداری می‌کنند و به..

ادامه مطلب

شکایت فدراسیون فوتبال به AFC

به دنبال بی احترامی بازیکنان الهلال به یک دقیقه سکوت در دیدر با استقلال، فدراسیون فوتبال به AFC شکایت کرد. شکایت فدراسیون فوتبال به AFC ..

ادامه مطلب

خطرناک تر از اسپانیا و پرتغال جهت ایران, ۵۰ روز اردو و ۹ بازی در سه ماه جهت مراکش ، مراکش

تیم ملی مراکش در سه ماه اخیر ۵۰ روز اردو و ۹ بازی را پشت سر گذاشته است تا با عالی ترین آمادگی جهت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده شود. مراکش؛ خطر..

ادامه مطلب

آخوندی و معاونش پروانه اشتغال به کار خود را باز گرداندند

وزیر راه و شهرسازی و معاون او پروانه اشتغال به کار خود را به شرکت نظام مهندسی باز گرداندند.  آخوندی و معاونش پروانه اشتغال به کار خود را باز گرداندند ..

ادامه مطلب

جزییات + آزمون ورودی پایه هفتم تیزهوشان از بین بردن شد

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه بر اساس تصمیم شورای عالی آموزش و پرورش برگزاری آزمون‌های تستی در دوره ابتدایی، استفاده از کتب کمک آ..

ادامه مطلب

9 کشته و زخمی در انفجار سینا

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، منابع امنیتی اعلام کردند که در اثر بمب گذاری در مسیر کاروان نیروهای امنیتی در جنوب شهر العریش پایتخت استان سینا در شمال ..

ادامه مطلب

قدرت گل , عکس روز نشنال جئوگرافیک

هر سال در ماه آگوست، شهر مدئین (Medellín) کلمبیا میزبان فستیوال جالب گل هاست. در طی این فستیوال ۱۰ روزه، مراسم خوش حالی ها، رژه ها و برنامه های متنو..

ادامه مطلب

با مرد کوچک عنکبوتی کشور عزیزمان ایران زیاد آشنا شویم

یکی از واقعیت‌هایی که در دنیای مدرن به آن توجه خاص می‌شود این است که استعدادها و توانایی‌های خاص کودکان در سنین پایین شناسایی ‌شده و کودک از همان ابتدا در مسیر ..

ادامه مطلب