ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

چگونه سکه‌های پیش فروش به اوراق تبدیل می‌شود؟ ، دارندگان سکه‌های پیش‌فروشی بخوانند

معاون بانک مرکزی با تشریح جزییات بهادارکردن اوراق پیش فروش سکه سررسیدهای تا دوساله سکه، گفت: اوراق در بازار سرمایه قابل خرید و فروش شد. دار..

ادامه مطلب

مشتریان بازار طلا کم شدند ، قیمت سکه و ارز ریخت

پس از زیاد کردن قیمت سکه و ارز در هفته‌های اخیر، قیمت‌ها جهت دومین روز پیاپی نزولی شد؛ این در شرایطی است که افزایش قیمت‌ها موجب شده است است که مشتریان..

ادامه مطلب

پیش‌بینی نفت ۱۰۰ دلاری تا سال آینده

معامله گران نگرانند که بازگشت تحریمهای آمریکا علیه تهران، به کم کردن صادرات نفت خام از سومین تولیدکننده بزرگ اوپک منجر شود. طبق برآورد “اس اند پی ..

ادامه مطلب

قیمت نفت زیاد کردن یافت

بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا جهت تحویل در ژوئن ۲۴ سنت یا ۰.۴ درصد زیاد کردن یافت و به ۶۸.۸۱ دلار در هر بشکه رسید. بهای معاملات این بازار روز دوش..

ادامه مطلب

خرید و فروش دلار متوقف شد!

پیگیری قیمت دلار از سوی بعضی صرافی‌های سطح شهر گویای آن است که در موارد متعدد صرافی‌ها به علت آنچه کمبود ارز اعلام شده، از فروش انواع ارز خودداری می‌کنند و به..

ادامه مطلب

آخوندی و معاونش پروانه اشتغال به کار خود را باز گرداندند

وزیر راه و شهرسازی و معاون او پروانه اشتغال به کار خود را به شرکت نظام مهندسی باز گرداندند.  آخوندی و معاونش پروانه اشتغال به کار خود را باز گرداندند ..

ادامه مطلب

اعداد کلیدی اقتصاد ۹۷

بخشنامه بودجه ۱۳۹۷، مسیر رفتاری دولت را ترسیم کرد. این بخشنامه در بسیاری از زوایا با بخشنامه سال ۱۳۹۶ مشابهت دارد و فقط در بعضی نسبت ها بازبینی صورت گرف..

ادامه مطلب

یارانه نقدی شهریورماه بامداد یکشنبه واریز می شود

هفتاد و نهمین مرحله یارانه نقدی ، بامداد یکشنبه ۲۶ شهریورماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.  یارانه نقدی شهریورماه بامداد یکشنبه و..

ادامه مطلب

قیمت طلای جهانی زیاد کردن یافت

به گزارش میزان به نقل از رویترز، بعد از آنکه بروزترین و قدرتمندترین آزمایش هسته ای کره شمالی موجب شد تا سرمایه گذاران به سمت بازارهای امن هجوم ببرند،..

ادامه مطلب

تمام بانک‌ها روز شنبه تعطیل است

به دنبال تعطیلی روز شنبه به مناسبت تحلیف ریاست جمهوری تمامی شعب بانک‌های دولتی و شخصی در پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز تعطیل خواهد بود.  تما..

ادامه مطلب