ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

با آتش بازی می‌کنید و پشیمان خواهید شد / نماینده روسیه خطاب به انگلیس

روسیه در جلسه شورای امنیت شرکت ملل در تصویر العمل به ادعاهای انگلیس علیه این کشور درخصوص حمله با عامل عصبی به یک جاسوس دوجانبه سابق روس گفت: دارید با آتش بازی م..

ادامه مطلب

9 کشته و زخمی در انفجار سینا

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، منابع امنیتی اعلام کردند که در اثر بمب گذاری در مسیر کاروان نیروهای امنیتی در جنوب شهر العریش پایتخت استان سینا در شمال ..

ادامه مطلب

در ذهن اردوغان چه می‌گذرد؟

معامله، دیگر معامله عفرین در ازای ادلب نیست بلکه بازگشت هر دو منطقه ادلب و عفرین به سیطره دولت سوریه در ازای بازگرداندن کُرد‌ها به مرحله ماقبل شش سال ..

ادامه مطلب

جدال لفظی ترامپ با مدیر دفتر کاخ سفید بر سر دیوار مرزی با مکزیک

دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا بیانات جان کلی، مدیر دفتر کاخ سفید مبنی بر اینکه او نظرش راجع به طرح احداث دیوار در مرز با مکزیک عوض شده است و قبل از ا..

ادامه مطلب

، دختر نواز شریف نمی‌تواند رهبر سیاسی باشد&quot، &quot

وزیر پیشین کشور پاکستان و از اعضای حزب نواز شریف اعلام کرد، وی دختر نواز شریف را به عنوان دختر دوستش می‌بیند ولی نمی‌تواند او را به عنوان یک رهبر سیا..

ادامه مطلب

تعهد مدیر جمهوری چین جهت حل اختلافات با سئول

خبرگزاری شینهوا امروز (پنج‌شنبه) گزارش داد مدیر جمهوری چین متعهد شده است است تا تلاش‌های قاطعی با همکاری مدیر جمهوری کره جنوبی جهت حل مناسب اختلافات میان دو کشو ..

ادامه مطلب

تبانی روسیه و ترامپ باعث شکست من شد / هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون همکاری عمیق میان رئیس‌جمهور کنونی آمریکا و روسیه را عامل شکست انتخاباتی‌اش دانست و تاکید کرد، امیدوار است محققان هرچه سریع‌تر به نتایجی برسند که ..

ادامه مطلب

احتمال نامزدی دوباره پوتین جهت ریاست جمهوری

به گزارش ایسنا از روزنامه گازتا رو، چنین گزینه ای در حال حاضر در بلوک سیاسی دفتر ریاست جمهوری روسیه در حال بحث و بررسی است. احتمال نامزدی دوباره..

ادامه مطلب

وقتی ترامپ یادش رفت گوشی ترجمه را بگذارد

وقتی ترامپ یادش رفت گوشی ترجمه را بگذاردبر اساس یک ویدیوی انتشار یافته از مدیر جمهور آمریکا در جریان اجلاس گروه هفت، وی در حالی که وانمود می‌کند در حال گ..

ادامه مطلب

تصویر العمل وزیر خارجه استرالیا به ترساندن هسته‌ای کره‌شمالی

‘جولی بیشاپ’ وزیر امور خارجه استرالیا روز یکشنبه بعد از ترساندن کره شمالی در مورد نشانه قراردادن این کشور با بمب اتمی، گفت: پیونگ یانگ با..

ادامه مطلب