ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

غرق شدن نوجوان ۱۴ ساله در سد خاکی بیهود قاین

فرمانده انتظامی قاین از غرق شدن نوجوان ۱۴ ساله در سد خاکی روستای بیهود این شهرستان خبر داد. غرق شدن نوجوان ۱۴ ساله در سد خاکی بیهود قاین ..

ادامه مطلب

نمی‌خواستم همسرم را بکشم، هدفم تنبیه بود

پیرمردی که متهم است همسرش را در پی یک مشاجره به قتل رسانده هنگامی که در جایگاه متهم قرار گرفت، مدعی شد قصد آرام‌کردن درد همسرش را داشت و نمی‌خواست او..

ادامه مطلب

پیکر پیداشده ایرانی بود / احتمال محبوس شدن پرسنل در انبار نفتکش ، شرکت ملی نفتکش

سخنگوی شرکت ملی نفتکش با بیان این‌که احتمال کمی مبنی بر این‌که چند تن از پرسنل در انبار نفتکش محبوس شده است باشند، گفت: جسدی که روز گذشته پیدا شد به..

ادامه مطلب

ماجرای ضرب و شتم معلم در یکی از روستاهای ارومیه

ماجرای ضرب و شتم یکی از معلمان مدرسه‌ای ابتدایی در روستای صومای‌برادوست ارومیه به اخذ تعهد کتبی از پدر خطاکار منجر شد! ماجرای ضرب و شتم معلم..

ادامه مطلب

نقشه شوم جهت مرد آزارگر

زن جوان هنگامی که جهت قرض گرفتن پول پا به منزل دوستش گذاشت فکر نمی‌کرد در دام شیطانی برادر دوستش گرفتار شود. نقشه شوم جهت مرد آزارگر عبار..

ادامه مطلب

دردسر جوان عاشق‌ پیشه

پسر عاشق پیشه هنگامی که از دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنید، خود را به پشت بام برج هشت طبقه رساند تا خودکشی کند. پسر 22 ساله بعد از صحبت با دختر جوان و مش..

ادامه مطلب

راز دختری که بعد از 21 سال زنده شد

زن میانسال که بعد از 21 سال متوجه شده است دخترش زنده است و به دروغ مرگش را به او اعلام کرده‌اند، با مراجعه به دادسرا درخواست کرد آینده دخترش مشخص شود...

ادامه مطلب

تصویر + زن ، سر شوهرسابقش را برید

بعد ازظهر پنج شنبه 7 اردیبهشت ماه امسال ماموران کلانتری 128 پایتخت کشور عزیزمان ایران نو در جریان یک تراژدی هولناک در خیابان ششم نیروهوایی در منطقه پیرو..

ادامه مطلب