ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

شورای نظارت بر صداوسیما به جای نظارت، نظاره می‌کند / محمود صادقی

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی اعتقاد است که شورای نظارت بر صداوسیما به جای نظارت بر عملکرد این سازمان، نظاره‌گر است. ..

ادامه مطلب

از گزینش روحانی پشیمان نیستیم/ هشدار عارف راجع به تاثیر تورم قوانین در بروز فساد در کشور ، خاتمی

نایب مدیر مجلس ششم گفت: دانشگاهی پیشرفت می‌کند که برایش مشخص نکنند استادش که باشد و کدام دانشجو در آن تحصیل کند، دانشگاهی که نیروهای نظامی بخواهند د..

ادامه مطلب

جمعیت هلال احمر کشور عزیزمان ایران آماده کمک به مردم مظلوم یمن است / جهانگیری

معاون اول رییس جمهور با اشاره به روند خوب همکاری های جمعیت هلال احمر و صلیب سرخ جهانی، بر ضرورت توسعه این همکاری تاکید کرد و گفت: جمعیت هلال احمر کشور عزیز..

ادامه مطلب

رمزگشایی از سفرهای آقای‌کاندیدا ، پازل‌سیاسی رئیسی تا ۱۴۰۰

این که ابراهیم رییسی بنای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آینده را دارد قطعا نخستین برداشتی است که می توان از نتیجه واکنش‌ها شناسی این روزهای او..

ادامه مطلب

عقل سیاسی دارم/ دست ظریف را می‌بوسم ، مذاکره راه‌حل پرسشها کشور است نه مخاصمه، زنگنه

وزیر پیشنهادی نفت با بیان اینکه ما سومین ذخایر نفت دنیا را در اختیار داریم، گفت: عقد قراردادهای تازه نفتی را با نشانه توسعه میدان‌ها، جذب سرمایه‌گذاری ..

ادامه مطلب

بررسی عنوان رجل سیاسی در جلسه فردای شورای نگهبان / کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان خبر داد که بررسی جز ۵ بند ۱۰ سیاست‌های کلی انتخابات در خصوص رجل مذهبی سیاسی و مدیر و مدبر بودن تنها دستور جلسه فردای شورا نگهبان اس..

ادامه مطلب

اعتراض هاشم‌زایی به اعتبارنامه منتخب اصفهان

اعتراض مدیر سنی مجلس دهم به اعتبارنامه منتخب اصفهان امروز یکشنبه در شعبه ۲ بررسی اعتبارنامه نمایندگان مورد پیگیری قرار گرفت.  اعتراض هاشم زایی به اعتبا..

ادامه مطلب

از برنامه بازطراحی راکتور اراک عقب نیستیم / کمالوندی

سخنگوی شرکت انرژی اتمی گفت: از برنامه بازطراحی رآکتور اراک نه تنها عقب نیستیم بلکه جلو هم هستیم.  کمالوندی: از برنامه بازطراحی راکتو..

ادامه مطلب

کابینه دولت دوازدهم جوان‌تر می‌شود/ در مورد خودم از تصمیم مدیر جمهور تبعیت می‌

مشاور رییس جمهوری با بیان این که اهداف دولت دوم آقای روحانی بالاتر از دولت یازدهم هست، گفت: انتظار مردم از ریاست جمهوری عوض کردن است و دولت بعد روحانی جوان ..

ادامه مطلب

مراجع احمدی نژاد را به حضور نمی پذیرفتند، وزرا و معاونانشان را که اصلا، ولی الا

آیت الله موسوی تبریزی اعتقاد است که علما و مراجع رابطه ی بسیار خوبی با روحانی نسبت به دولت های گذشته داشته اند. آیت الله موسوی تبریزی : ..

ادامه مطلب