ذغال سنگ ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیت

ذغال سنگ: ایران فعالیتدولت یازدهم ایران فعالیتدولت یازدهم۵.۵ برابر شده

«دژاگه» در ناتینگهام فارست باقی می ماند

به گزارش خبرآنلاین، اشکان دژاگه به علت مصدومیت شدیدی که قبل از جام جهانی داشت، نتوانست در روسیه بازی کند. حضور او در زمین مسابقه با توجه به سنگینی بازی ها می..

ادامه مطلب

بن لادن قصد داشت دیوید بکهام و آلن شیرر را در بازی با تونس ترور کند

اسامه بن لادن قصد داشت که تیم انگلیس را در یک حمله تروریستی وحشیانه، خونین و ترسناک در جام جهانی سال ۱۹۹۸ و در طی بازی سه شیر‌ها با تونس منفجر کند. قر..

ادامه مطلب

دیدار «اسپانیا – پرتغال» رقابتی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود / سانتوس

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال می‌گوید جدال اسپانیا و پرتغال در واقع جدالی بین بخت قهرمانی و کاندیدای قهرمانی خواهد بود. سانتوس: دیدار «اسپانیا – ..

ادامه مطلب

دیدار با الوصل می‌تواند سخت باشد/ به فینال آسیا چشم دوخته‌ایم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است اگر حریفش شکست بخورد از دور مسابقه های از بین بردن می‌شود و اگر بتواند تیمش را شکست دهد به دور بعد افزایش خواهد ک..

ادامه مطلب

شکایت فدراسیون فوتبال به AFC

به دنبال بی احترامی بازیکنان الهلال به یک دقیقه سکوت در دیدر با استقلال، فدراسیون فوتبال به AFC شکایت کرد. شکایت فدراسیون فوتبال به AFC ..

ادامه مطلب

خطرناک تر از اسپانیا و پرتغال جهت ایران, ۵۰ روز اردو و ۹ بازی در سه ماه جهت مراکش ، مراکش

تیم ملی مراکش در سه ماه اخیر ۵۰ روز اردو و ۹ بازی را پشت سر گذاشته است تا با عالی ترین آمادگی جهت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماده شود. مراکش؛ خطر..

ادامه مطلب

جلوی گردن کلفتی می‌ایستم/ نتوانستیم بازیکن جدیدی بگیریم ، دایی

سرمربی تیم سایپا با بیان این که تیمش نتوانسته بازیکن جدیدی در نیم فصل بگیرد تاکید کرد که با همین نفرات هم می‌توانیم برنده بازی با سپاهان باشیم.  ..

ادامه مطلب

پیشنهاد رئال را رد کردم / پیرس

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، رابرت پیرس، یکی از عالی ترین بازیکنان فرانسوی تاریخ کلوب آرسنال به شمار می آید. پیرس: پیشنهاد رئال ر..

ادامه مطلب

بیانات دبیرکل AFC برای‌مان سند نیست / تاج

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید که صحبت‌های دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی تیم‌های ایرانی از عربستانی سند نیست. تاج: بیانات دبیرکل AFC جهت ..

ادامه مطلب

آقای افتخاری،شما یک جام بیاور بعد صحبت کن! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.01

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.01 /آقای  افتخاری،شما یک جام  بیاور بعد صحبت  کن!   عکس صفحه نخست روزنامه های..

ادامه مطلب